جمعه ، 28 مهر ماه 1396

کاربر مهمان  ( ورود / عضويت)  
نظرسنجي
 


بخش مورد نظر :

آمار بازديد ها

بازدید امروز 20
بازدید دیروز 2378
بازدید هفته اخیر 8025
 


حضور شركت ماشين سازي تبريز در سومين نمايشگاه تخصصي ايران-بغداد

حضور شركت ماشين سازي تبريز در سومين نمايشگاه تخصصي ايران-بغداد

       بزرگنمايي متن   کوچکنمايي متن
 

 

 

به گزارش خبرنگار پیام صنعت ، سومين نمايشگاه تخصصي ايران در بغداد با حضور 140 شركت ايراني از تاريخ 24 لغايت 27 بهمن ماه سال 1395 در محل دائمي نمايشگاه هاي بغداد برگزار گرديد كه شركت ماشين سازي تبريز نيز در سالن شماره 7 اين نمايشگاه به همراه شركت هاي بزرگي چون سايپا و  ايران خودرو حضوري فعال داشت.


اين نمايشگاه با حضور مهندس نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت كشورمان و وزير صنعت كشور عراق رسماً افتتاح گرديد كه ايشان و هيئت همراه در طول بازديد از نمايشگاه از غرفه ماشين سازي تبريز نيز ديدار و از توانمندي هاي صنعت ماشين ابزار كشورمان استقبال كردند.

شايان ذكر است با توجه به اينكه مناطق صنعتي كشور عراق بيشتر در بصره و  اربيل متمركز شده است، متخصصين فعال در اين حوزه ها براي همكاري و معرفي محصولات اين شركت وارد مذاكره شده و اقدامات اوليه جهت استمرار همكاري ها و پيگيري هاي بعدي به عمل آمد تا انشاا... در كانون توجه مراكز صنعتي، دانشگاهي و مراكز فني و حرفه اي سراسر كشور عراق قرار بگيريم. همچنين در اين نمايشگاه جهت حضور فعال در بازارهاي صنعتي عراق با رايزن ايران در اتاق صنايع كشور عراق مذاكرات مفيدي به عمل آمد تا در راستاي تجهيز مراكز آموزشي، دانشگاهي و فني و حرفه اي آن كشور بتوانيم نقش آفريني كنيم.

خاطر نشان مي شود جهت تسهيل در مراودات مالي نيز با بانك تعاون اسلامي عراق مذاكرات لازم به عمل آمد.
دوشنبه 2 اسفند 95

   

Copyright 2017 © mst.ir  |  All Rights Reserved   |   Designed by IWD  |   Powered by WebNegar CMS 2.1